Jdi na obsah Jdi na menu
 


zde je místo pro vaše vzkazy

 

 

Obrazek

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Vše nej...

(Petr Červinka, 2. 5. 2019 14:56)

Velké poděkování paní ex-ředitelce Stehlíkové!
Užívejte si teď zaslouženého odpočinkového režimu!
Trochu se však bojím o další osud této nadstandardní školky! Co je Města resp. státu nikdy nemůže fungovat jako....
Držím palce nové paní ředitelce, personálu, dětem a jejich rodičům!
Vše nej!
Petr Červinka, Hradiště u Mnichova

Vzpomínka na školku Duha

(Hlaváčová Romana, 2. 9. 2015 17:47)

Dobrý den,je to již 3 rok co Olda vykročil z Vaší školky do školy!
Tolik si stále vážíme toho,že právě školku Duha mohl navštěvovat a často si na Vás vzpomene a my jako rodiče také.Přejeme celému personálu úspěšný školkový rok 2015/2016 , šťastné děti a spokojené rodiče.
Klobouk dolů před Vámi!!
Děkujeme a všechny moooc zdravíme!
Hlaváčovi a především Olda- nyní z 3.B-školák:-)

Pozdravy

(Zvěřinová Terka, 11. 10. 2014 21:12)

Ahoj všichni, moc se mi po vás stýská. Moc pozdravu všem. Vaše Terča

Škola v přírodě

(Videcká, 26. 5. 2014 22:00)

Děkujeme paním učitelkám za první fotky ze školy v přírodě, už jsme se nemohli dočkat! Jsou krááásné, děti spokojené a všem to mooooc sluší! Všechny moc zdravíme :-).

DĚKUJEME

(Pavla Čížková, 9.1.2012, 9. 1. 2012 14:22)

Pocit důvěry, s kterou svěřujete každé ráno své dítě do „cizí“ náruče, je pro rodiče nesmírně důležitý/neocenitelný a není to vůbec nic samozřejmého. Cítím za to velikou vděčnost!
Bude to pomalu půl roku co je Adámek ve škole, ale školku, první kamarády a hlavně paní učitelky Táňu s Álou má pořád hluboku v srdíčku. Chci moc poděkovat za péči a trpělivost, kterou mu celé ty dva roky věnovaly a výrazně mu pomohly k zvládnutí dalších kroků v životě. Když jsem kdysi zvažovala výběr školky, tak mi kamarádka řekla, že za tuhle školku by „dala ruku do ohně“:). Zdálo se mi to přehnané, ale teď už vím, že bych to samé poradila i já další „váhající“ mamince.
Ať jste paní učitelky stále tak úžasné, trpělivé, empatické, prostě prima a……….. zkrátka za vše MOC DĚKUJEME!
maminka za Adámka D.

Vánoční besídka

(Ivana Erbenová, 15. 12. 2011 19:07)

Dobrý den, včera jsem prvně navštívila Vaši školku při příležitosti vánoční besídky červené třídy. Moc se mi to tam líbilo - vystoupení dětiček, výzdoba, připravené pohoštění, atmosféra báječná - bylo vidět, jak se tam dětem líbí. Ráda si prohlížím i Vaše stránky, hlavně fotoalbum...Mějte se hezky a dětem ať se tam pořád líbí a jsou spokojené jako náš vnouček Ivošek.

VZPOMÍNÁME

(Švejdovi, 3. 11. 2011 12:33)

Moc na Vás stále vzpomínáme a sledujeme a zvědavě nakukujeme, co je u Vás nového. Moc se nám líbí vaše překrásná Halloweenská výzdoba a tak trochu litujeme, že u toho také nemůžeme být. Prostě skončila zábava a začaly povinnosti. Jak bude trochu víc času, určitě se na vás přijdeme podívat. Zdravíme všechny paní učitelky, hlavně naši Álu s Táňou a také paní kuchařky a pokojské a ostatní, na které jsme možná nevědomky zapomněli. Mějte se moc krásně, chybíte nám.
Péťa, Terezka a rodičové Švejdovi

Re: VZPOMÍNÁME

(Ála, 4. 11. 2011 18:32)

Ahoj Švejdíci,
určitě se stavte, už teď se těšíme. Děkujeme za psaníčko. A.

Fotoalbum

(Mirka Vlková, 22. 6. 2011 9:43)

Dobrý den, jsem babička a tak jsem vděčná za pěkné fotoalbum, které vytváříte a já se mohu podívat, kde jste byli a co jste dělali.
Je to pro mě velmií příjemné.
Děkuji a přeji do budoucna vše dobré.

Zápis 2011

(Kateřina Šišková, 27. 12. 2010 17:40)

Dobrý den, ráda bych se zeptala, kdy bude u Vás ve školce zápis na září 2011? Děkuji.
Katka Šišková

www

(Hana Kroupová, 22. 9. 2009 17:52)

Hezké stránky, celé jsem si je prohlídla včetně odkazů a chválím.

Poděkování

(Věra Klosová, 30. 6. 2009 21:48)

Když jsem dnes ráno vedla Johanku naposledy do školky, bylo nám to skutečně moc líto. Po celé 2 roky, kdy jsme k vám docházely jsme si to ohromně užívaly. Skutečně obě. Johanka byla velmi spokojená a Pavlu a Věru bude mít v srdíčku ještě velmi dlouho. A já si velmi vážím toho jak se dětem věnujete, co všechno dokáže pro ně vymyslet a zařídit a na co vše máte elán a energii. Nesmírně si také vážím jednání a způsobu komunikace s rodiči. Kdyby každé zařízení, kterým moje dcera v životě projde, bylo podobného ražení, měla by se opravdu pohádkově. Mockrát děkujeme!!!
Johanka, Věra a Tomáš Klosovi

DUHA - RÁJ PRO DĚTI I RODIČE

(Irena Švejdová, 8. 9. 2008 22:21)

Je to už dávno a přesto jako by to bylo teprve včera, když jsme poprvé vedli v roce 2005 Petrušku k Táně a Ále do modřenky. Byly to úžasné 3 roky pohody, legrace a absolutní důvěry k vaší mateřské škole. Ani jednou se nestalo, že by naše dcera řekla "já dnes nechci do školky". Naopak, už v sobotu se ptala, kdy zase půjde. Letos nastoupila do školy, je z ní malá slečna a naše mladší Terezka ji vystřídala na značce Berušky u Ály a Táni. Moc děkujeme všem, celému personálu, za to, že jste pro naše děti druhým domovem, za to, jak je připravujete na cestu životem, za vaši obdivuhodnou trpělivost a neutuchající sílu, začínat stále znovu od "píky".... Přáli bychom si, aby příští 3 roky neutekly jako voda a moc se těšíme na všechna setkání a besídky, na kterých si dáváte spolu s dětmi tolik záležet. Jsou SUPER!!! Všem vás doporučuji!!!!! Švejdovi, Péťa a Terezka

Poděkování

(Petra Kristlová, 2. 7. 2008 23:13)

Když se vracím v myšlenkách k uplynulému školnímu roku cítím klid a hřejivý pocit, že mé dítě je v těch nejlepších rukách, že je s ním zacházeno naprosto osobitým individuálním přístupem, tak jak si jeho "dušička" žádá. Moc děkuji paní učitelce Janičce i Haničce za vytvoření podmínek, které byly tím nejlepším počinem pro zahájení života s "povinnostmi".Kristlovi a Barborka

TAKÉ DĚKUJEME :-)

(Gabriela Luftová, 17. 6. 2008 9:15)

Budu se opakovat s děkováním, ale budu se opakovat ráda. Svědčí o tom opravdová kvalita MŠ Duha. Dcera sice navštěvovala školku kratší dobu než děti předchozích pisatelek, ale krásné zážitky má(máme) na celý život. Vstřícnost, spolehlivost, obětavost, kreativita, láskyplný přístup k dětem a humor pí. učitelek, výborné jídlo pí. kuchařek (o odpolední koláče jsme se "praly" :-), pečlivost pí. pokojských a pí. hospodářek - zkrátka profesionální přístup všech nás mile překvapil! (Není tak ve všech školkách.)Takže ještě jednou velké díky skvělé školce Duha! G. Luftová s rodinou

Poděkování

(Hanička a Dušánek Kerdovi, 22. 8. 2007 11:05)

Chtěla bych ještě jednou touto cestou poděkovat celé "DUZE" za uplynulých 6 let, kdy jsme měli to štěští a navštěvovali Vaši školku. Na Paní ředitelku Věru, Pavlínku, Zdeničku, Marcelku, Táňu, Álu, paní kuchařky a pokojské se nedá jen tak zapomenout. Váš laskavý a naprosto profesionální přístup je pro naše děti bezesporu velkým přínosem pro jejich další životní krůčky a kroky. Do budoucna přejeme všem hodně zdraví, spokojenosti a úspěchů.

Hana Kerdová


Velký Dík

(Šimon Šimáček "Zelenka", 29. 6. 2007 11:25)

Vážená mateřská školko "DUHO", všechny pani učitelky,ředitelko,kuchařky a ostatní, kdo se podílí na chodu vaší super školky.
Touto cestou Vám chceme za naší rodinu poděkovat za překrásný 3 roky zážitků,beztarostného hraní, učení, péči a přípravu na další etapu dalšího života.
Největší dík samozřejmě patří paní učitelce Haničce Sobotkové a Janičce Zajíčkové, které se celé 3 roky snažili vymýšlet program, blbiny.., aby se Šimon do školky vždy těšil.A tuším,že tu partu kamarádů rytířů, dvorních dam,kterou jste vytvořili, a především Vás obě "Královny" bude v srdíčku nosit ještě strašně moc a moc dlouho..... DĚKUJEME MOC!!!!! rodina Šimiho Šimáčka